Karate Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen)

4 posters

Ići dole

Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen) Empty Re: Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen)

Počalji od MIR0SLAV 19/6/2010, 8:00 pm

Bitno je....Kada mi se neko obraća hoću da znam sa kim razgovaram...Ja sam se predstavio... Very Happy Very Happy Very Happy Exclamation Exclamation Exclamation

MIR0SLAV

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.05.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen) Empty Sajt nije moj....

Počalji od kasa 19/6/2010, 5:46 pm

MIR0SLAV ::Pa i ja bih iskazivao toliki entuzijazam da je moj sajt Wink Wink Wink
heheh pa nije moj sajt ljudi... confused jesam ga mozda malo pokrenuo sa informacijama sa neta, ali sve copy...paste...i drago mi je sto svaki dan ima po neki novi clan... cheers mene je na sajt uputila Bojana ... ona verovatno zna ko je admin Twisted Evil
Mada admin vise nije ni bitan, mnogo ste bitniji svi Vi sa vasim iskrenim komentarima, plus sto neke ideje sa sajta i predlozi polako se primenjuju na takmicenjima, sledece godine u ovo vreme bice ovo jedan ozbiljan sajt o Karate-u... bounce

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen) Empty Re: Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen)

Počalji od MIR0SLAV 19/6/2010, 9:52 am

Pa i ja bih iskazivao toliki entuzijazam da je moj sajt Wink Wink Wink

MIR0SLAV

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.05.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen) Empty Re: Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen)

Počalji od M.Marko 19/6/2010, 12:23 am

e da Smile orden Kasi za sav entuzijazam koji iskazuje na ovom sajtu i ne samo na sajtu Smile

M.Marko

Broj poruka : 7
Datum upisa : 15.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen) Empty Re: Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen)

Počalji od M.Marko 19/6/2010, 12:21 am

da, kup je bio za pamcenje! nikad nisam sudio/vodio ekipu/takmicio se/boravio pod (ne)uslovima pod kojima se odvijao Kup Srbije! posle samo dva meca kao referee kosulja mi je bila kao da sam na svadbi i to sopstvenoj! mogu da zamislim kako je bilo takmicarima/deci (na njih uvek treba prvo/najvise misliti). nije ni cudo sto je bilo onoliko povreda u borbama. mislim da bi i sa novcem kojim savez raspolaze moglo bolje da se organizuje zvanicno drzavno takmicenje. npr. zasto se na osnovu iskustva o tome koliko moze da traje kata/kumite mec, a zreb uvek bude sastavljen dva dana pred prvensto/kup, ne napravi okvirna satnica (+/- 15) kada pocinje koja kategorija i na kom borilistu? tako bi se izbegle guzve i neprestano zagrevanje i cekanje takmicara oko borilista. bilo bi dobro podeliti takmicarima nalepnice ili dopisati u akreditaciju koju kategoriju rade tako da cim zavrse takmicenje redari mogu da ih upute na tribine. secam se jednog Prvensta Srbije na kome sam se cetiri puta zagrevao i hladio jer nam je receno da teska 'pocinje odmah'. na kraju sam legao, odspavao jedno pola sata, heh, pa pravo u mec.

M.Marko

Broj poruka : 7
Datum upisa : 15.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen) Empty Re: Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen)

Počalji od kasa 15/6/2010, 7:08 pm

skipper ::
...Kasi treba orden dati kako je pohvatao pojedine kako to oni sude. Spavaju, kucaju poruke, zijevaju, a svi znamo da njihova zastavica nekad takmicaru znaci i put na znacajno takmicenja .... Twisted Evil
Pozdrav Miroslavu cheers
Bogme da stvari budu jos gore...ovde su deca ostecenja i novcano Twisted Evil ako pogledate deo dopisa koji je danas izasao za pripreme:
1.места са првенства и купа Србије и носиоцима медаља са међународних
првенстава покривени су сви трошкови изузев учесничке таксе... itd za 2 i 3 mesto

znaci na ovom takmicenju nikako nije smelo da se desi da jedan od sudija u borilistu bude i zapisnicar... Evil or Very Mad

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen) Empty Re: Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen)

Počalji od skipper 15/6/2010, 12:28 am

kasa ::
MIR0SLAV ::Ja nisam tamo došao po dnevnicu No Da se ne lažemo...moje je mišljenje da svaki posao koji radiš treba i da ti se plati...E sad šta ste time hteli da kažete...ne znam...ali meni u svakom slučaju novac nije primaran. Verovatno dosta njih ne razmišlja kao ja ali to već nije moj problem. Pozdrav Bojani Wink
Bogme ja moram da odam priznanje sudijama sto se tice sudjenja i dnevnica...Pa nema tih para za koje bi ja sudio i "borio" se "nekad" nerealnim trenerima, tatama i ostalim strucnjacima za karate... Sa te strane svaka Vam cast... A kad smo kod dnevnica jel moze da se zna koliko je ona za jedno takmicenje ... Laughing

Very Happy Miroslave znamo i ja i ti dobro ko tamo za sta dolazi Cool Tebi svaka cast, jedan si od rijetkih koji se unose u to sto rade, bez obzira sto nekad imam na takmicenju i da ti prigovorim, ali i sam znas da trener i sudija tesko moze da se sloze bas UVJEK Very Happy
Kasi treba orden dati kako je pohvatao pojedine kako to oni sude. Spavaju, kucaju poruke, zijevaju, a svi znamo da njihova zastavica nekad takmicaru znaci i put na znacajno takmicenja.... Twisted Evil
Pozdrav Miroslavu cheers

skipper

Broj poruka : 34
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen) Empty Re: Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen)

Počalji od maja-mak 14/6/2010, 12:44 pm

u potpunosti se slazem sa vecinom, sudjenje na kupu srbije je bilo katastrofalno, pogotovo na borilistima 1 i 2,sudije nisu ni gledale meceve, pogled im se gubio u daljini, cackali su nos, ceskali se zastavicama, ma jednom recju velika sramota, favorizuju se odredjeni klubovi i to je ono sto je jos strasnije, sve su to nasa deca a njihov osecaj je grozan kad ne zasluzeno izgube, pojedina deca su morala da se bore i protiv svojih protivnika i protiv sudija, jednom recju strasno i moje pitanje je ko su te sudije i zasto su se tako ponasali na jednom ovako vaznom turniru

maja-mak
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen) Empty Re: Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen)

Počalji od kasa 13/6/2010, 6:14 pm

MIR0SLAV ::Ja nisam tamo došao po dnevnicu No Da se ne lažemo...moje je mišljenje da svaki posao koji radiš treba i da ti se plati...E sad šta ste time hteli da kažete...ne znam...ali meni u svakom slučaju novac nije primaran. Verovatno dosta njih ne razmišlja kao ja ali to već nije moj problem. Pozdrav Bojani Wink
Bogme ja moram da odam priznanje sudijama sto se tice sudjenja i dnevnica...Pa nema tih para za koje bi ja sudio i "borio" se "nekad" nerealnim trenerima, tatama i ostalim strucnjacima za karate... Sa te strane svaka Vam cast... A kad smo kod dnevnica jel moze da se zna koliko je ona za jedno takmicenje ... Laughing

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen) Empty Re: Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen)

Počalji od MIR0SLAV 12/6/2010, 8:55 pm

Ja nisam tamo došao po dnevnicu No Da se ne lažemo...moje je mišljenje da svaki posao koji radiš treba i da ti se plati...E sad šta ste time hteli da kažete...ne znam...ali meni u svakom slučaju novac nije primaran. Verovatno dosta njih ne razmišlja kao ja ali to već nije moj problem. Pozdrav Bojani Wink

MIR0SLAV

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.05.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen) Empty Re: Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen)

Počalji od skipper 12/6/2010, 7:22 pm

Kasa u pravu si skrooooz Very Happy
Ma danasnji vasar ne treba ni komentarisati. Mislim da pola ljudi koji su tamo bili u tim uniformama, nemaju pojma sto su dosli osim naravno po dnevnicu. Mada nisu ni oni jadnici krivi.Uzmi sta ti se pruzi. Ima onih takozvanih "vodecih ljudi" koji bi trebali voditi racuna o tome.
Sad

skipper

Broj poruka : 34
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen) Empty Re: Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen)

Počalji od kasa 12/6/2010, 7:00 pm

Po meni jos jedno slabo organizovano takmicenje Sad a evo i zasto:

1. Sudije u borilistu koje sude takodje i prozivaju takmicare ??!! ovo je nesto novo, za proteklih 5 godina nikad nisam video tako nesto... znaci takmicari rade kate a sudija koji sudi taj mec, proziva sledeceg takmicara ili objanjava trenerima ko je koji pojas ??

2. Naravno opet nema semafora za borbe ..iako je Kup Srbije...

3. Samo dva doktora za 6 tatamija na kome se rade borbe Evil or Very Mad (mozda je to po pravilima dosta ali u praksi svakako nije)U jednom momentu su zajedno pomagali jednoj devojci koja je teze bila povredjena, pored njih sedi decko koji sam pokusava sebi da zaustavi veliko krvarenje iz nosa i sa jos dva borilista ih zovu da se pomogne takmicarima ??!!

4 Nagrade su bile samo medalje i diplome ... opet nije bilo pehara iako je KUP SRBIJE...

Dosta trenera nije bilo zadovoljno sudjenjem (ne znam da li su bili u pravu) ali vidim da je bilo i disfalifikacije sa takmicenja, cak su neki treneri povlacili takmicara na sred borbe (ne znam jel i tu bi trebala da sledi kazna ali je nije bilo) mnogo ljudi opet bez akreditacija se seta okolo ... i na kraju nesnosa vrucina.

Svaka cast takmicarima koji su uspevali na ovolikoj vrucini da odrade borbe i kate.


Poslednji put izmenio kasa dana 12/6/2010, 7:30 pm, izmenio ukupno 2 puta

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen) Empty SPISAK KVALIFIKOVANIH ZA KUP SRBIJE

Počalji od kasa 4/6/2010, 8:11 pm

UZA SRBIJA:
http://kszis.com/plasmanpokategorijama2010.pdf

BKS:
http://www.beokarate.rs/bks/rezultati/2009-2010/SPISAK%20KVALIFIKOVANIH%20ZA%20KUP%20SRBIJE%202010.pdf

Vojvodina:
Ovo nisam nasao na netu (mozda sam prevideo Sad )..."Pored ovih turnira održani su i Kupovi Vojvodine za kadete, juniore, mlađe seniore i seniorke, gde su učestvovali vojvođanski karate klubovi sa 244 takmičara/ke i na osnovu plasmana stekli pravo nastupa na KUP-u Srbije."

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen) Empty KUP SRBIJE ZA KADETE, JUNIORE,MLAĐE SENIORE I SENIORE

Počalji od kasa 4/6/2010, 7:52 pm

KUP SRBIJE ZA KADETE, JUNIORE,MLAĐE SENIORE I SENIORE
(kate i borbe - pojedinačno i ekipno)
DATUM: 12. ( subota ) jun, 2010. godine
MESTO: N.Beograd – Hala sportova„N. Beograd“ Pariske komune 20.
Prijava Regionalnih saveza: do Srede.09.06.2010. do 15,00 č. u kanc. KFS ,
ŽREB: Petak, 11.06.2010.g. u 16,00 časova
PRAVO NASTUPA: Svi kvalifikovani takmičari/ke uredno registrovani za 2009/10.godinu.
DOKUMENTA: Takmičarska knjižica uredno overena za 2009/10. godinu, važeći lekarski pregled i polisa
osiguranja.
SPORTSKA I ZAŠTITNA OPREMA: U skladu sa pravilima borenja i sudjenja za takmičare, trenere i sudije.
ODGOVORNOST: Svaki klub odgovara za zdravstveno stanje svojih takmičara, takmičari nastupaju na
odgovornost klubova. Organizator takmičenja ne snosi odgovornost za eventualne povrede sportista.
VAŽNA NAPOMENA: Pristup na parketu ili borilištu mogu imati samo licencirani treneri ili
menadžeri koji poseduju akreditaciju i u propisanoj su sportskoj opremi.

SATNICA:
http://www.beokarate.rs/bks/satnice/09-10/KUP%20SRBIJE%20ZA%20KADETE%20SENIORE%202010.pdf

SPISAK KVALIFIKOVANIH ZA KUP SRBIJE BKS:
http://www.beokarate.rs/bks/rezultati/2009-2010/SPISAK%20KVALIFIKOVANIH%20ZA%20KUP%20SRBIJE%202010.pdf

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen) Empty Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen)

Počalji od kasa 16/5/2010, 6:38 pm

Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen) ...ceka se info


Poslednji put izmenio kasa dana 13/6/2010, 10:41 pm, izmenio ukupno 2 puta

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen) Empty Re: Kup Srbije (kad, jun, ml. sen i sen)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu