Karate Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POZDRAV za sve BORCE za PRAVDU sa ovog foruma

2 posters

Ići dole

POZDRAV za sve BORCE za PRAVDU sa ovog foruma Empty Re: POZDRAV za sve BORCE za PRAVDU sa ovog foruma

Počalji od roditelj 15/9/2011, 10:08 am

Nema nikog da se javi jer su grlati, roditelji, treneri, sudije i "sportski radnici" na pripremama u novom sadu spremaju se za balkansko .
Novina je u tome sto su uvideli na koji nacin i po koju cenu mogu njihova deca da ucestvuju na balkanskom.
Izabrali su taj put - postujem njihov je i govori o njima.
Svoj deci koja idu na balkansko i koja se spremaju zelim MNOGO MEDALJA, OSMEHA, RADOSTI I SVEGA NAJLEPSEG sto moze da im se desi.
A nama ostaje da istrajemo na putu da svoju decu zadrzimo u ovom sportu ma koliko to tesko bilo posle druge godine u kojoj su PREVARENI, POKRADENI, OBESPRAVLJENI, OSRAMOCENI I jos puno toga.
Jos samo da izrazim svoje zaljenje sto ta ista deca nece moci vise da se druze na spotrskim borilistima kao i ranije, nece moci da odmere snage i da razmene svoja iskusva sa drugom decom tj.drugim savezom, a to je prava steta jer kvalitet ce ostati po strani a interesi, sujeta, gramzivost, pohlepa, i neznam sta jos ovog momenta je u prvom planu u nasem sportom (sportu nase dece).
Bez obzira na sve ovo roditelji koji i ovoga puta ostajete na istoj strani ostanite dosledni svojim stavovima, objasnite svojoj deci da posle kise dolazi sunce, da se svaki tud na kraju ispati, i da ce doci jednom i njihovo vreme ma koliko to u ovom momentu tesko bilo.
Nastavicu da svom detetu omogucim da sanja svoje snove, da uziva u karateu da postuje svojih 6 godina provedenih u ovom sportu, da svaku svoju medalju voli i postuje bez obzira na tezinu jer za nju je proliveno znoja i znoja.
Necu dozvoliti da ljudi bez MORALA upravljaju njegovim detinstvom.

Srdacan pozdrav

roditelj

Broj poruka : 20
Datum upisa : 19.04.2010
Godina : 56
Lokacija : Beograd - Zvezdara

http://www.winwell.co.rs

Nazad na vrh Ići dole

POZDRAV za sve BORCE za PRAVDU sa ovog foruma Empty Re: POZDRAV za sve BORCE za PRAVDU sa ovog foruma

Počalji od ivauki 14/9/2011, 8:12 pm

Prosle godine nisam ucestvovala u komentarima povodom Balkanskog prvenstva na koje i moje dete nije otislo, iako je po nekom bodovanju meni neznanom imao najvise bodova od poletaraca do nada. Glavni cilj mi je bio da ga svojom pricom i utehom ostavim u karateu, da ne izgubi nadu i volju. Na kraju sam u tome uspela, jer smo znali da ce doci nova sezona a i Balkansko 2011. Trenirao je i borio se na svim zvanicnim takmicenjima koja se "boduju"...na svim bio prvi u svom godistu, samo u Novi Sad nije otisao zbog povrede. Pretpostavljam da je zbog tih rezultata i pozvan na pripreme u Topolu, a verujem da su one predhodile ovogodisnjem Balkanskom prvenstvu. Naravno, roditeljska duznost je bila da i to finansijski isprati, ali je ispraceno sa ciljem da se njegovi snovi ostvare. Opet radost i nada. Nije ocekivao da ce i ove godine biti PREVAREN.
A mene, kao roditelja zanima gde ste svi vi grlati treneri i roditelji koji ste se prosle godine borili za svu tu decu... sta se desilo... zbog cega ste ucutali... sto nam niste rekli da smo vam poklonili 5000 dinata za Topolu, jer ste i tada vec znali da neka deca nece otici...??? Mnogo je pitanja, a odgovora nigde...
Zar opet deca da ispastaju za vase politicke nesuglasice???
Oni su jos uvek samo deca i imaju svoje snove, koje zbog vas bezdusnika ne mogu da ostvare........
SVE STE BACILI U VODU...
Deci koja odu na Balkansko zelim puno srece i prvenstveno da osvoje medalje!!!

ivauki

Broj poruka : 1
Datum upisa : 14.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

POZDRAV za sve BORCE za PRAVDU sa ovog foruma Empty POZDRAV za sve BORCE za PRAVDU sa ovog foruma

Počalji od roditelj 6/9/2011, 11:06 am

Nova sezona ? novi savez? a to nije bila poenta koliko se ovde pisalo i diskutovalo

Pozdrav i SRECNO SVOJ DECI , pitam se samo koliku ce cenu deca platiti ?????
e moji borci !!!!!!!

roditelj

Broj poruka : 20
Datum upisa : 19.04.2010
Godina : 56
Lokacija : Beograd - Zvezdara

http://www.winwell.co.rs

Nazad na vrh Ići dole

POZDRAV za sve BORCE za PRAVDU sa ovog foruma Empty Re: POZDRAV za sve BORCE za PRAVDU sa ovog foruma

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu