Karate Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Video-pomocu stapa i kanapa

2 posters

Ići dole

Video-pomocu stapa i kanapa Empty Re: Video-pomocu stapa i kanapa

Počalji od skipper 20/5/2010, 12:32 pm

kakav je mali, u detalje je opisao svoju muku Very Happy sledeci mec izaberi da nas takm dobije ako se ec toliko trudis affraid

skipper

Broj poruka : 34
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Video-pomocu stapa i kanapa Empty Video-pomocu stapa i kanapa

Počalji od markoo998 16/5/2010, 1:03 am

Tata je hteo da napravi u Adobe Premiere Pro CS4 video klip za mog brata.Sinoc posle 4 sata citanja na netu i borbe sa Windows 7, Nikonovim Avi failom koji nije hteo da se uveze u premiere lagano je odustao.Danas na scenu stupam ja.Posle guglanja nalazimo codec koji nam daje mogucnost da uvezemo avi fail.Pored dobre volje prvi put krecemo da radimo u Premiere-u.Ja uzimam avi fajl gde je moj brat naravno izgubio mec Twisted Evil i lagano pravimo semafor u Corelu,ubacujemo sliku po sliku.U fotoshop-u seckamo cikice i pokusavamo sve da spojimo u jednu celinu.Zatim dodajemo i reci "Ipon" i "Penalty" da sve bude lepse.Dolazimo do problema kako da namestimo sat.Pustamo sat sa interneta da ide u nazad i snimamo ga sa drugim programom dok tata zaustalja sat na svaki "Yame" i pali ga na "Hadjime".Posle sat vremena kada smo sve uklopili shvatamo da smo namestili na satu 1:50 u mesto 1:30 pa radimo sve iz pocetka.Posle vidimo da nam je bolje da stavimo u pozadini muziku umesto originalnog audio fajla.Na kraju stavljamo sliku tigra na pocetku i potrebne informacije na kraju.Posle 10 sati rada shvatamo da nam je fajl 604mb.Pa jos dva sata konpresujemo na 40mb da bi mogli da aploudujemo na youtube.Tek tada nase remek delo je bilo gotovo!!!I mozete ga pogledati na adresi:
https://www.youtube.com/watch?v=i9ABNABqCIA

markoo998

Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu