Karate Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Funny

+2
kasa
Admin
6 posters

Ići dole

Funny Empty Re: Funny

Počalji od MIR0SLAV 10/6/2010, 12:25 am

Ja stvarno nisam imao taj problem...Doduše akreditacije KFS-a smo dobili pre 2 godine i svake godine nam samo daju one "markice" da je produžena akreditacija za tu godinu...

MIR0SLAV

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.05.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Funny Empty Re: Funny

Počalji od Nikola Petrovic, kk FOKE 9/6/2010, 4:28 pm

MIR0SLAV ::Da ali prepostavljam da ih niste registrovali na početku takmičarske godine kada je i trebalo...sve posle 1.oktobra je dobra volja saveza da Vam registruje trenere...tako da ipak po mom mišljenju nije greška saveza .Ne želim opet da ispadne kao da ih branim ali kad je nešto istina....onda je to jednostavno tako Smile)))

Pozdrav od Miroslava Very Happy


Jesam, sebe, klub, i jos dva trenera. U toku septembra. I slike i pare i sve... i sta sam dobio? Maltretiranje od strane Kajice i Lidije a pritom je njihova greska i klasican bezobrzluk... I sto bih ih registrovao sledece godine? Da opet prolazim kroz to? ma nema sanse. Sto se BAJA tice, ja sam apsolutno ZA i oni su neophodni ali neka savez odradi svoj deo posla onako kako trazi od nas. To je dvosmerna ulica.
Pozdrav! Wink

Nikola Petrovic, kk FOKE

Broj poruka : 3
Datum upisa : 24.05.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

http://www.kkfoke.com

Nazad na vrh Ići dole

Funny Empty Re: Funny

Počalji od MIR0SLAV 9/6/2010, 1:54 pm

Da ali prepostavljam da ih niste registrovali na početku takmičarske godine kada je i trebalo...sve posle 1.oktobra je dobra volja saveza da Vam registruje trenere...tako da ipak po mom mišljenju nije greška saveza .Ne želim opet da ispadne kao da ih branim ali kad je nešto istina....onda je to jednostavno tako Smile)))

Pozdrav od Miroslava Very Happy

MIR0SLAV

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.05.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Funny Empty Za MIROSLAVA

Počalji od Nikola Petrovic, kk FOKE 8/6/2010, 6:03 pm

Nemam nista protiv toga, cak sam i registrovao vise trenera ali se onda javio novi problem , BKS nije odradio akreditacije... tj. nije prosledio one patch-eve za KFS akreditacije... a na BKS akreditacije niko iz saveza nije zalepio slike koje su trazili (i od nas dobili) za sve pare... Evil or Very Mad
I onda na takmicenju dodje BAJA pa legitimise mog trenera... i ja izgorim. I ko je kriv??
Pozdrav!

Nikola Petrovic, kk FOKE

Broj poruka : 3
Datum upisa : 24.05.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

http://www.kkfoke.com

Nazad na vrh Ići dole

Funny Empty Novi Sad

Počalji od mario 13/5/2010, 10:45 am

Setili se ljudi da su kategoriju mladjih seniora negde ispustili Very Happy . Naknadno pozvali da dodju napravice se nesto i zanjih. Tako da...svi u NOVI SAD cheers cheers cheers

mario

Broj poruka : 19
Datum upisa : 04.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Funny Empty Facebook

Počalji od brus li 12/5/2010, 11:22 am

Svaka cast administratoru na fotografijama na facebook-u Laughing Laughing Laughing kako se dobro vide neke veoma bitne stvari cheers
Bravo za administratora, samo tako nastavite Arrow

brus li

Broj poruka : 25
Datum upisa : 04.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Funny Empty Re: Funny

Počalji od MIR0SLAV 8/5/2010, 8:11 am

Kako rešiti problem ??? Veoma lako...registrovati više trenera Idea Very Happy

MIR0SLAV

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.05.2010
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Funny Empty Re: Funny

Počalji od kasa 7/5/2010, 1:15 pm

mario ::Nesto mi nije jasno ovde. Jeste glupo sto je bilo veoma stresno na prijavama, slazem e, ali to za tatami dajem punu podrsku pomenutim BAJAMA. Koliko god klinac da ima godina ako doticna osoba nema akreditaciju i ne treba da stoji pored tatamija!!! Da je to uvek tako ne bi nam takmicenja licila na vasare Very Happy
I ja se slazem da osobama bez akreditacije treba da je mesto na tribinama...ali kako resiti problem kad jedan trener ne moze da stigne ako mu na 3-4 tatamija rade mala deca ...7-8 godina, a neke sudije dodju malo i nervozni pa se deru na jadne klince koji nekad i necuju prozivanje... ozvucenja cesto su losa nista se ne razume ... i te pomenute BAJE trebalo bi bar malo da imaju obzira da su deca dosla zbog druzenja, da pokazu sta su naucili ... i eventualno dobili i neku medaljicu... cheers Ovi veci takmicari su vec iskusni i oni mogu sami da se brinu o sebi...

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Funny Empty Re: Funny

Počalji od mario 7/5/2010, 12:26 pm

Nesto mi nije jasno ovde. Jeste glupo sto je bilo veoma stresno na prijavama, slazem e, ali to za tatami dajem punu podrsku pomenutim BAJAMA. Koliko god klinac da ima godina ako doticna osoba nema akreditaciju i ne treba da stoji pored tatamija!!! Da je to uvek tako ne bi nam takmicenja licila na vasare Very Happy

mario

Broj poruka : 19
Datum upisa : 04.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Funny Empty Kup Srbije 2008 i isto susret sa BAJOM...

Počalji od kasa 7/5/2010, 4:22 am

Ovo cu samo citirati sa sajta http://www.kkfoke.com/licno.html jel sam imao i ja susret sa BAJOM
"Kup Srbije 2008.
Ohoho... KFS se zaista potrudila oko ovog tamkičenja... Toliko sam pun utisaka da ne znam odakle da počnem... Verovatno od dela kad sam došao da prijavim takmičare.. Sačekao me čika u crnom kombinezonu sa gomilom opreme: toki-voki, pa neka značka, pa kapče, pa pojas, pa koznaštasve na pojasu... (u daljem tekstu BAJA) i zaustavio ispred vrata prostorije. Ok je to, ali me BAJA zaustavio kao interventna kad ima nameru da pretresa do gole kože. OK. BAJA:NemaŠ akreditaciju!?!? Dok sam vadio akreditaciju poučen tuđim iskustvom sa "Lige" i objašnjavao da sam upravo ušao u objekat da imam akreditaciju ali da je još nisam stavio jer pokušavam prvo da prijavim takmičare i platim kotizaciju (koja je za Beograd bila 600-900din a ovde 1000). BAJA me opet pridrža kao da bih ja pao bez njegove pomoći i nastavi da insistira na tome da akreditacija "mora da visi" (kasnije su tu rečenicu promenili u "mora da bude istaknuta na vidnom mestu"; valjda su ukapirali koliko je ono prvo glupo za izgovoriti...) I tako ja stavim akreditaciju na to isto viseće, vidno mesto i prijavim takmičare... Eh da je to bilo sve još bi takmičenje bilo super... Jedva su pustili takmičare u ograđeni prostor da se zagrevaju i to je bilo na insistiranju "kroz zube" Z.Vukajlovića. E onda je počela igranka... Svi takmičari koji su mislili da poji vodu između 2 meča su morala da se strpe.. BAJA:Flašice sa vodom ostavite na tribinama pa tek onda može da uđeššš UF. 1,2,3,4,.... ma znam ja puno brojeva... ostavismo flašice i konačno okupirasmo halu MLADOST (u dopisu poznatija kao JEZERO) I da ne dužim više... video sam kako BAJA hvata za ruku dečka sa 11 godina koji je nevino i nespretno pokušavao da izvede heian nidan iza ograđenog prostora jer je prozvan za sledeći meč pa ga je uz komentar neprimeren za ponavljanje izbacio iz istog pa posle nisu mogli da ga nađu da nastupi... Možete misliti koliko je DOBRO radio... noge mu se tresle. A kruna na ovom kolaču gluposti je izbor sudija... Nije me mrzelo, nisam bio lenj pa sam priupitao ljude (trenere, takmičare, sudjie koje znam) "Da li iko zna ove nove internacionalne sudije" Da vam kažem odgovor? Dakle nemam ništa protiv pravila, dok se svi pridržavamo istih... Ako će Kup da liči na Zlatni pojas - ok. Ako će biti 8 borilišta umesto 4 - Ok, ako će biti 3 umesto 5 sudija - OK! Ali onda to nije Kup SRBIJE."

Posto trener nije mogo da dodje, poveo sam takmicara koji se plasirao na Kup Srbije
Pomenuti BAJA zvao je jednog po jednog da prijave takmicare.Posto treneri sa akreditacijama jedva su prolazili pored BAJE, ja koji nisam imao akreditaciju bio sam u velikom problemu...posto sam obuceni Nindza Suspect uspeo sam da nekako prodjem BAJU.Ali tek nastaju moje muke (nemam nikakvu potvrdu da je trener platio kotizaciju ...kes ili racun ne secam se vise) ali i tu prepreku smo uspeli nekako da resimo telefonom.I reko taman da se klinac dokopa tatamija,cini mi se da je neki CIKICA trazio i osiguranje !? Iako u takmicarskoj knjizici pise da je osiguran ... lagano sam napustio te prostorije i bio spreman da se vratim ako nas ne puste da se takmicimo...
Naravno takmicar koji je tad imao 8 godina morao je sam da izlazi i da slusa najave...jel BAJE nisu pustali nikog bez akreditacije blizu tatamija ... takmicar je osvojio zlato pa se sve pre toga zaboravilo ... ali me podseti ovaj post na sajtu KKFOKA na nas susret sa BAJOM. Smile

kasa

Broj poruka : 195
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Funny Empty Funny

Počalji od Admin 7/5/2010, 12:43 am

Ovde cemo kaciti zanimljiva pisanja o karateu Very Happy
Uz dozvolu autora teksta mnooooogo je zanimljivo procitati gledanje takmicenja iz drugog ugla. Procitati OBAVEZNO http://www.kkfoke.com/licno.html

cheers

Admin
Admin

Broj poruka : 46
Datum upisa : 03.03.2010

http://karatesvet.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Funny Empty Re: Funny

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu