Karate Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

da li je postupak OK i u skladu je sa ....? ili je za osudu?

Ići dole

da li je postupak OK i u skladu je sa ....? ili je za osudu? Empty da li je postupak OK i u skladu je sa ....? ili je za osudu?

Počalji od dr.strong 23/12/2010, 12:58 am

postovana gospodo,
javljam se radi jednog objasnjenja ako mogu dobiti od Vas.
U Nedelju 21.11.2010. godine u Nisu je odrzan karate turnir u organizaciji karate bluba NIS.
Dva clana karate kluba iz Jagodine koji su uredno prosli provere kod sudija, platili kotizacije za ucesce i bili, na spisku ucesnika, nije im bilo odobreno da se takmice na turniru, jer je tako odlucio organizator, tacnije Dragan Djordjevic trener kk NIS, koji ih je bukvalno precrtao sa spiskova. Zasto ti clanovi ne mogu da se takmice....? obrazlozenja nije bilo. Sve ovo sto se desilo je poljuljalo ugled takmicara i ostavilo pitanje kod vecine tamo prisutnih....zasto sve ovako....? Po kom pravilu je ta odluka doneta iako su uredno clanovi prijavljeni i registrovani. Da li po onoj sportskoj???? Vazno je ucestvovati ili po nekom kodeksu karatista...??? ili iz rubrike verovali ili ne, ali je istinito.. ili je ipak i u karateu dirigovano ili poludirigovano da ne kazem namesteno ili se pak namesta. Prosto receno vidim te kao favorita i ne mozes ucestvovati.., .jer ja sam domacin i tako sam odlucio...kao sto je “gdin” Djordjevic odlucio...pravi sporstski, dzentlmenski a i pedagoski potez....!!!!! ... jednog lidera karate kluba Nis.
No, bilo kako bilo, ali se ne zavrsilo ovako..... bez objasnjena... Trazeno je pismeno obrazlozenje od Djordjevica za takav postupak...naravno, nije ga bilo osim...verbalnih objasnjenja u stilu....ko mi sta moze ….ja sam organizator i moze mi se. Trazeno je pismeno obrazlozenje od Karate saveza uze Srbije ....obecan je odgovor, ali obecanje kao obecanje....nista od toga.. Trazeno je pismeno obrazlozenje od Karate saveza Srbije i....opet nista...
Molim Vas.....recite mi u kom slucaju ako i postoje slucajevi...organizator moze odbiti da se uredno registrovani takmicari takmice?...sa ovim je upoznat i glavni sudija na ovom turniru. Njegovo obrazlozenje je bilo organizator ima pravo....koga hoce da prijavi odnosno da odbije... po kom to takmicarskom pravilniku ima pravo???
Nadam se da cu ubrzo dobiti odgovor, jer su verovatno i sportski novinari nestrpljivi...da nesto vise o ovome napisu...


pozdrav


roditelj precrtanog takmicara


P.S. da je sve ovo istina mozete proveriti i kod organizatora turnira i glavnog sudije. Nemojte samo reci pa on je organitaor, jer to ne znaci da moze raditi mimo takmicarskog pravilnika federacije ciji je clan....ili ste i vi pobornici takvog postupka..._

dr.strong

Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu